Choď na obsah Choď na menu

Dňa 22.6.2013 sme sa zúčastnili na turnaji prípraviek ročník 2004 - "Memoriál Kamila Chatrnúcha" v Nitre. Turnaja sa celkovo zúčastnilo 8 mužstiev, hralo sa systémom každý s každým 1x20minút, 6hráčov + brankár . Jednotlivé zápasy sa nebodovali a ani na záver turnaja sa nevyhodnocovali konečné výsledky a individuálne štatistiky. Všetky zúčastnené mužstvá dostali poháre, každý hráč dostal medailu, diplom a kopec sladkostí .

Výsledky zápasov nášho mužstva na turnaji + strelci gólov:

FK Slovan Levice - DUKLA Banská Bystrica    2 : 0
góly: Peťo Flašík (pen.), Timko Szalma

FC Nitra modrý - FK Slovan Levice    1 : 4
góly: Filip Benčat 3, Marko Bača

FK Slovan Levice - ČFK Nitra    3 : 0
góly: Peťo Flašík, Filip Benčat, Patrik Sakoš (pen.)

FK Slovan Levice - MŠK Rimavská Sobota    0 : 2

FK Slovan Levice - ViOn Zlaté Moravce    1 : 0
gól: Timko Szalma

FK Slovan Levice - FC Nitra biely    2 : 3
góly: Nikolaj Hritz, Filip Benčat

FK Slovan Levice - Inter Bratislava    0 : 3

Nakoľko sme mali k dispozícií výsledky všetkých zápasov na turnaji vedeli sme vyhotoviť neoficiálnu tabuľku s umiestneniami jednotlivých mužstiev na turnaji. O umiestnení nášho mužstva v tabuľke pri rovnosti bodov s mužstvom DUKLA B.Bystrica rozhodovalo v náš prospech viacero faktorov. Výsledok vzájomného zápasu, väčší počet strelených gólov ako aj aktívnejšie skóre o jeden gól.

 1.  MŠK Rimavská Sobota  7  0  0  33 : 0  21
 2.  Inter Bratislava  6  0  1  15 : 6  18
 3.  FK Slovan Levice  4  0  3  12 : 9  12
 4.  DUKLA Banská Bystrica  4  0  3    9 : 7  12
 5.  FC Nitra "modrý"  3  0  4  15 : 15    9
 6.  ViOn Zlaté Moravce  2  0  5    6 : 14    6
   FC Nitra "biely"  2  0  5    7 : 21    6
 8.  ČFK Nitra  0  0  7    3 : 28    0


Hodnotenie turnaja trénerom mužstva:

Dňa 22.6.2013 sme sa zúčastnili na poslednom turnaji v tomto súťažnom ročníku a to turnaja v Nitre. Za krásneho a horúceho slnečného počasia sme na ihrisku miestneho FC Nitra odohrali celkovo 7 zápasov. Turnaj sme začali ako z veľkej knihy keď sme postupne porazili mužstvá DUKLA B.Bystrica, FC Nitra "modrý" a ČFK Nitra. Po týchto úspešných zápasoch prišiel zápas s Rimavskou Sobotou. Chalani spokojní s dovtedajšími výsledkami si mysleli, že sa zápas vyhrá sám a k nemu aj tak pristúpili čo sa odzrkadlilo na konečnom výsledku zápasu. Hráči Rimavskej Soboty boli lepší po všetkých stránkach, boli lepší v držaní lopty, v kombinačnej hre a boli oveľa bojovnejší a nebáli sa súbojov. Po zápase sme chalanom pripomenuli, že futbal je kolektívny šport a že uspieť sa dá len pri vzájomnej spolupráci a podpore jeden druhého. Potom prišiel zápas proti tradičnému súperovi z ligy, prípravných zápasov a turnajov a to ViOn-u Zlaté Moravce. Zápasy s Moravcami bývajú vždy veľmi zaujímavé a kvalitné. Žiaľ, tento zápas bol poznačený nepríjemnou udalosťou. Pri jednom zo súbojov o loptu sa náš najväčší bojovník v mužstve Timko nešťastne pošmykol na lopte a následkom bolo, že si zlomil lakeť. Zápas bol okamžite prerušený a ihneď sme bežali Timkovi na pomoc. Po príchode sanitky bol okamžite prevezený do nemocnice. Sanitka s Timkom bola odprevádzaná za veľkého potlesku všetkých prítomných hráčov a rodičov. Zápas sme nakoniec veľkou bojovnosťou pre Timka vyhrali. Ale toto zranenie nás poznačilo natoľko, že sme zostávajúce dva zápasy už nehrali s takým nasadením a ani do súbojov sme nešli s takou razanciou. Turnaj sme nakoniec zakončili s bilanciou 4 víťazstvá a 3 prehry. Turnaj nebol o umiestnení a každé mužstvo bolo ocenené. To naše dostalo najväčší pohár, ktorý sme venovali zranenému Timkovi. Veríme, že sa mu ruka bude hojiť čo najlepšie a opäť ho budeme môcť vidieť v akcií počas zápasov. Všetci sa na neho tešíme a prajeme mu skoré uzdravenie.
Týmto turnajom sme ukončili súťažný ročník 2012 / 2013. Teraz nás čaká zaslúžený oddych a prázdniny. Veríme, že sa stretneme v auguste a to 5.8.2013 v čo najväčšom počte pri začiatku nového nového ročníka 2013 / 2014. Ako tréner chcem ešte raz všetkým poďakovať za poctivú a zodpovednú prácu počas celého roka a prajem chalanom príjemné prázdniny s kopou zážitkov.