Choď na obsah Choď na menu

V tomto príspevku sa nachádza program nášho mužstva počas zimnej prípravy. Ten budem priebežne aktualizovať.

23.11.2013 - Športová hala Levice, prípravný zápas proti FC ViON Zlaté Moravce
                   od 9:00 hod. Konečný výsledok zápasu LV-ZM 13:5
_________________________________________________________

28.11.2013
- prípravný zápas proti FC ViON Zlaté Moravce, Gymnázium Janka Kráľa
                   v Zlatých Moravciach.
Konečný výsledok zápasu ZM-LV 9:12
_________________________________________________________

8.12.2013 - halový turnaj v Leviciach, organizuje FK Slovan Levice
                 (MFK Ružomberok, SFM Senec, FC Nitra, FK Tempo Partizánske,
                 FK Inter Bratislava, FC ViOn Z.Moravce, MFK Lokomotíva Zvolen,
                 ŠK Novohrad Lučenec, Levice "modrí", Levice "zelení")
Umiestnenie našich mužstiev:
LV "modrí" - 3.miesto, LV "zelení"- 10. miesto
_________________________________________________________

14.12.2013 - halový turnaj v Hodoníne, organizuje FC Nesyt Hodnín
                   (SK Líšeň, FK Lokomotíva Trnava, 1.FC Slovácko, FK Slovan Levice,
                   1.FC Slovácko dievčatá 2003, Futsal Čelechovyce na Hané, FC Nesyt
                    Hodonín "modrí", FC Nesyt Hodonín "zelení")
Umiestnenie nášho mužstva: 3.miesto

_________________________________________________________

19.1.2014 - halový turnaj v Trnave, organizuje FC Spartak Trnava
                 (FC Spartak Trnava, AS Trenčín, FC ViOn Z.Moravce, Dukla B.Bystrica,
                 FK Slovan Levice, FK Inter Bratislava)
Umiestnenie nášho mužstva: 5.miesto

19.1.2014
- halový turnaj v Močenku, organizuje FK Močenok
Umiestnenie nášho mužstva: 3.miesto
________________________________________________________

26.1.2014
- halový turnaj v Hrnčiarovciach nad Parnou, organizuje ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou
                 (FK Lokomotíva Trnava, FC Nitra, FK Senica, FKM Karlova Ves,
                 AS Trenčín, MFK Nová Dubnica, FK Slovan Levice, FK Baník Horná Nitra)
Umiestnenie nášho mužstva: 3.miesto
_________________________________________________________

8.2.2014 - Inter CUP, 2.ročník v Bratislave, organizuje FK Inter Bratislava
               (FK Inter Bratislava, FK Slovan Levice, FC Slovan Galanta, FC Nesyt Hodonín,
               FC Nitra, FK DUKLA Banská Bystrica, FK Rača, ČSFA Malacky)
Umiestnenie nášho mužstva: 3.miesto
_________________________________________________________

2.3.2014 - halový turnaj v Leviciach, organizuje FK Slovan Levice
               (FC ViOn Zlaté Moravce, FC Nitra, ŠK Novohrad Lučenec, KFC Komárno,
               Šala, FC Slovan Galanta, FK Slovan Levice)
Umiestnenie nášho mužstva: 1.miesto
_________________________________________________________