Choď na obsah Choď na menu

Prípravný zápas, FC Nitra - FK Slovan Levice

Hodnotenie zápasu trénerom mužstva:
V pondelok sme sa zúčastnili prípravného zápasu v Nitre proti miestnemu FC Nitra. Nakoľko je súper prihlásený to takzvanej Superligy ktorá začína tento víkend a ktorá sa bude hrať turnajovým spôsobom spolu s mužstvami  Slovan Bratislava, Spartak Trnava, MFK Žilina a AS Trenčín, boli sme pozvaní, aby sme si s nimi zahrali prípravný zápas.
Zápas sa odohral podľa nového modelu, ktorým sa majú hrať súťaže prípraviek od tohto súťažného ročníka a to 5+1 dva súbežné zápasy. Takže sme na zápas mohli v kľude zobrať všetkých chalanov, ktorí si mohli dosýtosti zahrať. Takýmto systémom sme hrali prvýkrát, ale na chalanoch bolo vidieť, že si ten zápas užívajú. Hrali s chuťou, bojovali a odrazilo sa to aj na výsledku. Výsledok nebol podstatný, no pre zmienku stojí, že sme všetky zápasy vyhrali. Mohli sme vidieť veľa pekných akcií, prihrávok. Síce je potrebné na tomto systéme ešte počas tréningov popracovať, aby sa s ním chalani vžili a prispôsobili sa mu.
Takže v stredu tréning a v piatok nás už čaká ďalší majstrovský zápas proti Seredi už definitívne podľa tohto nového modelu.