FC ViOn Zlaté Moravce - FK Slovan Levice    3 : 1 (0 : 0)

Szalma, Beňo, Flašík, Benčat, Pištěk, Bača, Sakoš, Gergely, Šprlák, Dukát,
                 Balya

Priebeh zápasu:
prvý polčas 0:0
druhý polčas 1:0 - gól domáci, 2:0 - gól domáci, 2:1 - gól Sakoš po rohovom kope Peťa Flašíka, 3:1 - gól domáci

Hodnotenie zápasu trénerom mužstva:

V sobotu sme nastúpili na ďalší majstrovský zápas proti tradičnému rivalovi zo Zlatých Moraviec. Zápas sa začal veľmi pekným gestom, keď domáci tréner povedal pár slov ktoré smerovali Timkovi, ktorý sa začiatkom leta zranil na turnaji v Nitre práve počas zápasu so Zlatými Moravcami. Po týchto slovách sa mohol rozbehnúť zápas.
Hneď na začiatok hodnotenia by som položil otázku smerujúcu k našim hráčom. Čo sa s Vami deje? To, čo predvádzame posledné týždne je katastrofa. Na tie zápasy sa nedá pozerať. Ako keby sme si mysleli že sme taký dobrí, že nám výsledky padnú z neba bez akejkoľvek snahy z našej strany.
Súper z Moraviec bo dnes jednoznačne lepší a vyhral zaslúžene. Počas zápasu hral veľmi pekne kombinačne a vytvoril si veľké množstvo šancí. V našej sieti skončili iba tri. Nebyť Rasťa, v prvom polčase ich mohlo byť aj oveľa viac. V našej hre počas zápasi neexistovala žiadna snaha o neakú kombinačnú hru. Nevedeli sme sa presadiť jeden na jedného. Bezhlavo sme odkopávali lopty bez myšlienky. Dnes aké také kritériá spĺňal Rasťo, Paťo Sakoš, Timko a Marko. Výkon ostatných  bol veľmi slabý, hlboko pod ich možnosti a schopnosti. Treba sa veľmi rýchlo vrátiť nohami na zem, opäť k poctivej robote tak, ako tomu bolo dávnejšie. A hlavne treba veľmi rýchlo zmeniť prístup k tréningom, lebo už nie sme v škôlke alebo na detskom ihrisku aby sme sa stále iba hrajkali a zabávali sa. Treba opäť tvrdo makať aby sme sa vrátili na víťaznú vlnu, lebo posledné zápasy mužstvo nespoznávam. Ako keby sme boli úplne vymenení.