PFK Piešťany - FK Slovan Levice   2 : 4  (2 : 1)
           Góly: Demián 2, Bača, Benčat
úspešné bránenie
Zostava: Bóna, Szalma, Sakoš, Flašík, Demián, Pištěk, Benčat, Gergely, Beňo, Hritz, Bača, Šprlák

Hodnotenie zápasu trénerom mužstva:

Dnes sme nastúpili na umelej tráve proti domácim PFK Piešťany. Súper to bol kvalitný, ktorý dostatočne preveril našich chalanov. Začiatok bol z našej strany rozpačitý a kým sme sa dostali do zápasového tempa strelili sme si nešťastný vlastný gól. Od tohto momentu sme začali byť lepším mužstvom. Snažili sme sa či už individuálne alebo prihrávkami dostať pred súperovu bránku a z následných akcií skórovať, čo sa nám dlho nedarilo. Našťastie sa nám podarilo vyrovnať zásluhou Gabka Demiána, ktorý vyrovnal na 1:1. Ďalej sme útočili na súperovu bránku, ale po štandardnej situácii sme si vsietili opäť vlastný gól, ktorým sme uzatvorili počas na 2:1. Po pokynoch počas prestávky sme nastúpili do druhého polčasu. Prvých 5 min. druhého polčasu bol z našej strany zlý, nakoľko sme sa nevedeli zorientovať na ihrisku. Po niekoľkých úspešných zákrokoch nášho brankára Rasťa Bónu sme sa konečne dostali k slovu aj my a súpera sme zatlačili na jeho polke ihriska. Vyrovnať sa nám podarilo svojim druhým gólom po individuálnej akcii Gabkovi Demiánovi. Následne po peknej narážačke strhol víťazstvo na našu stranu Filip Benčat a poistku za stretnutím dal Marko Bača. Chalani si toto víťazstvo zaslúžili, nakoľko hlavne v druhom polčase zahrali veľmi dobre ako v útoku tak aj v obrane. Takže gratuľujem a samozrejme ďakujem aj rodičom, ktorí opäť prišli v hojnom počte aj na zápas do Piešťan.