FK Slovan Levice - FK Senica   5 : 1  (2 : 0)

Peťo Flašík, Marko Bača, Filip Benčat, Gabko Demián,
                          Ivo Pištěk, Riško Šprlák

Priebeh zápasu:
Prvý polčas - gól Gabko Demián 1:0, gól Gabko Demián 2:0
Druhý polčas - gól Filip Benčat - po Gabkovej strele a následnej odrazenej lopte 3:0, gól hostia 3:1, gól Marko Bača - po nádhernej prihrávke od Filipa 4:1, gól Gabko Demián 5:1

Hodnotenie zápasu trénerom mužstva:

Dva dni po prehre u lídra tabuľky sme nastúpili na domácom ihrisku proti FK Senica, druhému mužstvu v tabuľke. Zápas sme premiérovo odohrali na hlavnom ihrisku, kde hráva svoje majstrovské zápasy mužstvo mužov. Pre väčšinu hráčov to bola premiéra na hlavnom ihrisku . Od začiatku sme si povedaličo potrebujeme hrať a aby sme sa vyvarovali zbytočných chýb ktoré sme urobili v Trnave. Hráči Senice mali za sebou dlhú cestu autobusom, preto sme na nich chceli vybehnúť hneď od začiatku a pokúsiť sa streliť rýchle góly, aby sme sa dostali do pohody. To sa nám aj podarilo. V prvom polčase sme boli lepším mužstvom a strelili sme aj dva góly. K hráčom sme pristupovali na tesno a neumožňovali sme im rozvinúť kombinačnú hru. Aj my sme sa snažili o kombinácie, čo sa nám z časti aj darilo. Hráčom zápasu bol Rasťo, ktorý zlikvidoval veľa šancí hráčov Senice. Počas polčasovej prestávky sme si povedali, že do druhého polčasu musíme vstúpiť opäť aktívne, nepustiť Seničanov do tempa a pokúsiť sa streliť tretí gól, ktorý by nás ukludnil. To sa nám aj podarilo, tretí gól strelil Filip. Po tomto góle sme sa uspokojili s vedením a dostali sme sa pod výrazný tlak Seničanov, z ktorého sa im podarilo vsietiť kontaktný gól na 3:1. Počas tohto úseku sme boli zatlačený na našu polovicu ihriska a do šancí sme sa dostávali len po brejkových situáciách. Hráči Senice mali série niekoľkých rohových kopov a niekoľkých striel, ktoré naša obrana likvidovala a ak už bola prekonaná, buď zasiahol perfektnými zákrokmi Rasťo, alebo nám pomohla konštrukcia bránky. Po dvoch brejkových situáciách sa nám podarilo vsietiť ešte ďalšie dva góly, keď štvrtý gól dal marko po nezištnej prihrávke Filipa a svoj hetrik v zápase zavŕšil Gabko.
Dnešný zápas sme zaslúžene vyhrali našou veľkou bojovnosťou a pri rýchlejšom riešení herných situácií sme mohli vsietiť viac gólov. Ale nevadí, podarilo sa nám zdolať nášho súpera a stále máme možnosť umiestniť sa na krásnom treťom mieste tabuľky.
Za dnešný zápas patrí chalanom veľká vďaka a len tak ďalej.
Na budúci týždeň nás čaká ďalší majstrovský zápas ktorý odohráme na ihrisku súpera v Hlohovci.