FK Slovan Levice - FC Nitra   9 : 1  (5 : 0)
              Góly: Flašík 3, Benčat 2, Demián 2, Bača, Szalma

Zostava: Rasťo Bóna (brankár) - chytal prvý polčas
                          Patrik Kyseľ (brankár) - chytal druhý polčas
                          Timko Szalma, Samko Gergely, Peťo Flašík, Marko Bača,
                          Filip Benčat, Gabko Demián, Ivo Pištěk, Damián Beňo,
                          Riško Šprlák, Krisztián Balya

Priebeh zápasu:
Prvý polčas - gól Filip Benčat - prihrával Peťo Flašík 1:0, gól Peťo Flašík 2:0, gól Gabko Demián 3:0, nastrelené brvno brány Filipom Benčatom po rohu Dama Beňa, gól Peťo Flašík - prihrával Marko Bača 4:0, gól Peťo Flašík 5:0
Druhý polčas - gól Timko Szalma po rohu Peťa Flašíka 6:0, gól Gabko Demián 7:0, gól Filip Benčat 8:0, gól Marko Bača - po akcií a prihrávkach od Gabka Demiána a Filipa Benčata 9:0, gól hostia po úniku hráča na nášho brankára 9:1

Hodnotenie zápasu trénerom mužstva:

Dňa 17.5.2013 sme nastúpili na domácom ihrisku na ďalší majstrovský zápas proti ďalšiemu krajskému rivalovi z Nitry. U tohto súpera sme na jeseň podľahli po tuhom boji 3:2, takže sme nastúpili do tohto zápasu s cieľom revanšovať sa za prehru. Aj keď sme vedeli, že súper nastúpi zo svojim druhým mužstvom, vybehli sme na neho vo veľkom štýle a už od prvých minút sme súpera zatvorili na jeho polovici ihriska. Na Nitru sme neustále vyvíjali tlak, čoho výsledkom bolo polčasové vedenie 5:0. Súpera sme v prvom polčase prevýšili po každej stránke a opäť pri kolektívnejšom poňatí hry mohol byť výsledok v prvom polčase oveľa vyšší. V prvom polčase dostal v bránke príležitosť Rasťo, ktorého v druhom polčase nahradil Paťo. Obaja brankári mali počas celého zápasu minimum zákrokov a tie ktoré mali, riešili bez väčších problémov. Opäť sme podľahli vysokému skóre, čiže vidine streliť si čo najviac gólov a hrali sme preto až moc individualisticky. Aj keď sme sa snažili o kombinačnú hru, často sa stalo, že sme zvolili individuálne zakončenie namiesto možnosti nahrať voľnému spoluhráčovi, ktorý by zakončoval do prázdnej alebo odkrytej časti bránky. Na tomto ešte budeme musieť popracovať.
Celkovo zápas hodnotím kladne podľa konečného skóre, ale väčšia spokojnosť by bola pri tímovejšom poňatí hry.
Tento týždeň nás čaká tvrdá príprava na ďalší zápas proti lídrovi tabuľky, keď v pondelok 27.5. cestujeme na pôdu FC Spartak Trnava. Bude to veľmi náročný zápas, ale verím, že v prípade ak si každý hráč odvedie svoju prácu na 100%, môžeme uhrať pekný výsledok. Takže tento týždeň budeme makať, aby sme v pondelok reprezentovali klub a naše mužstvo čo najlepšie.