FK Slovan Levice - MFK Skalica  5 : 1  (4 : 0)

Timko Szalma, Damián Beňo, Peťo Flašík, Filip Benčat,
                          Gabko Demián, Ivo Pištěk, Marko Bača, Nikolaj Hritz,
                          Samko Gergely, Kristián Balya

Priebeh zápasu:
Prvý polčas - gól Ivo Pištěk - prihrával Filip Benčat 1:0, gól Ivo Pištěk - prihrával Gabko Demián 2:0, Gabko Demián nastrelil žrď, gól Timko Szalma 3:0, gól Gabko Demián 4:0
Druhý polčas - gól hostia 4:1, gól Peťo Flašík - priamy kop 5:1

Hodnotenie zápasu trénerom mužstva:

Dnes sme nastúpili na ďalší domáci zápas. Našim súperom bolo mužstvo MFK Skalica. Na tento zápas sme sa poriadne pripravili, nakoľko sme na jeseň u tohto súpera utŕžili najvyššiu prehru v doterajšom priebehu súťaže. Vedeli sme, že mužstvo Skalice má veľmi silných jednotlivcov , ktorí majú veľmi dobrú techniku, prácu s loptou a vedia si veľmi dobre prihrávať. Nastúpili sme preto len s jedným vysunutým útočníkom a posilnili sme obranu, kde sme na pozíciu stopéra dali Peťa, ktorý dnes odohral výborný zápas. Bez väčších problémov maril súperove prieniky a získané lopty prihrával záložníkom. Počas celého zápasu sme perfektne eliminovali kombinačnú hru Skalice a hlavne sme veľmi dobre bránili hosťujúceho kapitána. V prvom polčase sme sme po pekných akciách strelili 4 pekné góly a hlavne ten Timkov na 4:0 bol priam výstavný a dokonale sme zaskočili súpera. Mali sme ešte veľa ďalších príležitostí, okrem iného aj Gabkom nastrelenú žrď, ale gól sme už v prvom polčase nevsietili. Na druhý polčas sme nastúpili s tým, že na nás Skalica vybehne a bude sa snažiť s výsledkom ešte niečo urobiť, čo sa aj potvrdilo, ale pozornou hrou sme súpera nepustili do súvislého tlaku. Ďalej sme hrali veľmi pekný futbal a mali sme aj opäť veľké množstvo šancí na skórovanie. Súper nastúpil s drobnou zmenou, keď do brány poslal jedného z hráčou a brankára poslal do poľa na pozíciu stopéra, ktorému sa aj z časti darilo prerušovať naše akcie. Z našej strany sa gólom skončil iba priamy kop Peťa, ktorý z úctyhodnej vzdialenosti prestrelil hosťujúceho brankára. No a opäť sme Gabkom trafili konštrukciu brány, tentoraz to bolo brvno.
Zápas možno hodnotiť ako jedne z najlepších počas tejto sezóny, mohli sme vidieť veľmi pekný futbal v podaní oboch mužstiev. Právom sa obe mužstvá nachádzajú vo vrchnej časti tabuľky. Za dnešný zápas vládne z mojej strany spokojnosť, pretože si každý z hráčov plnil zadané úlohy, na ktorých sme sa dohodli pred zápasom.
Zajtra pokračujeme v nabitom programe, keď sa predstavíme na ihrisku posledného mužstva z Chrenovej. Musíme aj k tomuto zápasu pristúpiť zodpovedne a v prvom rade nesmieme podceniť súpera.