Choď na obsah Choď na menu

 PFK Piešťany - FK Slovan Levice    6 : 3 (0 : 3)  
      góly: Urblík, Bača, Pištěk
   
      zostava: Bóna, Petráš, Beňo, Benčat, Duchoň, Bača, Szalma, Flašík, Pištěk, Gergely,
                     Urblík

Hodnotenie zápasu:

V nedeľu 25.6.2014 sme cestovali na ďalší majstrovský zápas do Piešťan. Slniečko krásne svietilo a niektorí hráči si pomýlili zápas so školským výletom. A tak to aj vyzeralo, nie len počas cesty, ale aj rozcvičky a zápasu. Ale už stručné hodnotenie po futbalovej stránke.
Herné činnosti jednotlivca či už útočné alebo obranné prakticky žiadne. Nebolo vidieť prakticky žiadnu prihrávky medzi hráčmi. Pritom celý mesiac nerobíme nič iné len prihrávky spolu s prípravnými hrami. Opäť sme doplatili na nepremieňanie šancí. V prvom polčase sme síce strelili 3 góly, ale pri lepšom riešení a hlavne premýšľaní, ako zakončiť mohol byť výsledok oveľa lepší. Pred začiatkom druhého polčasu sme si povedali, nech strelíme ďalší gól, aby sme sa upokojili a nedostali kontaktný gól. Žiaľ, opäť sme si strelili vlastný gól a to súpera naštartovalo. Súper nás zatlačil pred našu bránku a pomaly ale isto strieľal ďalšie góly. A od tejto chvíle kolektívny herný prejav zmizol úplne. Začali sme sa vybíjať v nezmyselných kľučkách, okamžite sme sa zbavovali lopty po jej získaní, bez akejkoľvek snahy  o konštruktívne riešenie hernej situácie. Novú hernú činnosť „schovávanie sa za hráčmi“ máme zvládnutú perfektne. Niektorí hráči si mysleli, že prihrať nie je potrebné a radšej spravia všetkých hráčov súpera sami. Žiaľ pri presile 5 proti jednému to logicky nebolo možné a došlo samozrejme k strate lopty. Ďalší sa pre istotou postavili za obrancov súpera a stade mávali, aby sa im prihralo. Našťastie sa nehrá na ofsajdy.
Takže opäť „kolektívny výkon“ nás pripravil o 3 body. Ostávajú už iba 2 zápasy, ktoré sa pokúsime dohrať zo cťou a rozlúčiť sa s touto nevydarenou sezónou.
Tréner


Ostatné výsledky 16.kola:

 FC ViOn Zlaté Moravce  -   ŠKF Sereď  7 : 0
 FK Senica  -   FC Slovan Hlohovec  21 : 3
 FK Lokomotíva Trnava  -   MFK Topoľčany  9 : 5
 MFK Skalica  -   ČFK Nitra  15 : 3