PFA Nitra Chrenová - FK Slovan Levice   0 : 9  (0 : 4)
              Góly: Demián 2, Benčat 2, Bača 2, Flašík 1, Pištěk 1, Hritz 1

Timko Szalma, Samko Gergely, Filip Benčat, Peťo Flašík,
                          Gabko Demián, Marko Bača, Ivo Pištěk, Kristián Balya,
                          Riško Šprlák, Nikolaj Hritz

Priebeh zápasu:
Prvý polčas - gól Peťo Flašík strelou z diaľky 0:1, gól Gabko Demián 0:2, gól Marko Bača po priamom kope Peťa Flašíka 0:3, gól Filip Benčat po krásnej akcií a prihrávok od Marka Baču a Peťa Flašíka 0:4
Druhý polčas - gól Filip Benčat - prihrávka Marko Bača 0:5, gól Nikolaj Hritz 0:6, gól Ivo Pištěk 0:7, gól Gabko Demián 0:8, gól Marko Bača - prihrávka Gabko Demián 0:9

Hodnotenie zápasu trénerom mužstva:
V rýchlom slede sme po ťažkom domácom zápase so Skalicou nastúpili na druhý deň na ihrisku posledného mužstva súťaže Nitra-Chrenová. Možnosť sme dali všetkým nominovaným hráčom ktorí si mohli z chuti zahrať. V bránke si odbil celozápasovú premiéru Paťo, ktorý dostal príležitosť pred Rasťom. Paťo počas celého zápasu nemal poriadne zákrok, nakoľko súper hrozil veľmi zriedkavo. V prvom polčase mal možno jednu pološancu a rovnaký priebeh mal aj druhý polčas.
Celkovo sme vsietili 9 gólov, ale pri lepšej efektivite a tímovejšom poňatí hry mohol byť výsledok oveľa vyšší. Úprimne povedané, nám nevyhovujú súperi z kategórie ľahších, nakoľko práve v týchto zápasoch by som od chalanov čakal viac kolektívnejšie poňatie hry založené na kombináciách a prihrávkach. V zápasoch so slabším súperom chalani hrajú často na seba, lebo si každý chce dať gól. Veľakrát sa stane, že namiesto toho, aby volili prihrávku na voľného hráča, ktorý by často mohol skórovať do prázdnej bránky, radšej volia krkolomné zakončenie, ktoré je niekedy aj z pol ihriska alebo dokonca z rohovej čiary. Práve v týchto zápasoch je ideálna možnosť nacvičiť si tímovú spoluprácu a úplne využiť to, čo sa nacvičuje počas tréningov. Je pekné keď niekto vystrelí z veľkej vzdialenosti, alebo sám obohrá troch hráčov a dá gól, no viac by ma potešilo pri zápasoch s takýmto súperom, keby si každý z hráčov ktorý zasiahne do zápasu dal aspoň jeden gól a to by nasvedčovalo tomu, že hráme ako kolektív a nie každý za seba.
Po stránke výsledku zápasu vládne spokojnosť, lebo sme súpera jednoznačne predčili vo všetkých herných činnostiach, ale musíme popracovať ešte na kolektívnejšom poňatí našej hry. Bilancia troch zápasov odohratých počas štyroch dní sú 3 víťazstvá, s čím vládne mimoriadna spokojnosť. Hlavne zápas so Skalicou ukázal, že dokážeme zahrať výborné zápasy aj so silnými súpermi.
Teraz v piatok nás čaká opäť silnejší súper, FC Nitra, u ktorého sme na jeseň po tuhom boji prehrali 3:2. Takže aj tomuto súperovi máme čo vracať.