FK Slovan Levice - PFK Piešťany  3 : 1  (2 : 0)

Patrik Sakoš, Peťo Flašík, Filip Benčat, Gabko Demián,
                          Marko Bača, Nikolaj Hritz, Samko Gergely, Kristián Balya,
                          Riško Šprlák

Priebeh zápasu:

Prvý polčas - gól Patrik Sakoš - prihrávka Filip Benčat 1:0, gól Gabko Demián 2:0
Druhý polčas - gól Peťo Flašík 3:0, gól hostia 3:1

Hodnotenie zápasu trénerom mužstva:
V piatok, 26.4. sme odohrali ďalší domáci majstrovský zápas, tentokrát proti mužstvu PFK Piešťany. Po nevydarenom minulotýždňovom domácom zápase sme tentoraz chceli na súpera vybehnúť a jednoznačne vyhrať. Proti Piešťanom sme nastúpili s rešpektom, nakoľko sa im minulý týždeň podarilo zdolať Spartak Trnavu, dovtedy neporazené mužstvo súťaže. nastúpili sme preto so zmeneným rozostavením hráčov, nakoľko sme hrali na troch záložníkov a jedného obrancu. Tento systém som zvolil preto, aby sme zakladalli postupné útoky a prechádzali viac do prihrávok na krajných stredových hráčov. Toto sa nám aj vcelku darilo, nakoľko sme súperovi v prvom polčase vsietili dva krásne góly a nepustili sme ho prakticki na našu polku.
Prvý gól padol po perfektnej prihrávke od Filipa, po ktorej Paťo z prvej nekompromisne zakončil. Druhý gól padol po individuálnej akcií Gabka, ktorý už nemal problém zakončiť.
Druhý polčas sme pokračovali v tom, kde sme prvý skončili. Opäť sme si vytvorili množstvo šancí na skórovanie, no ujala sa len strela Peťa, ktorý po rohu a následnej odrazenej lopte prestrelil hosťujúceho brankára. Posledných 15 minút nám začali odchádzať sily v dôsledku veľkého tepla a začali sa presadzovať hosťujúci hráči ktorým sa podarilo skorigovať stav. Ich ďalšie možnosti s prehľadom vyriešil Rasťo.
Takže s výsledkom a nasadením hráčov vládne spokojnosť. Len tak ďalej.