MFK Skalica - FK Slovan Levice    7 : 2 (4 : 2)
      góly: Beňo, Urblík

zostava: Bóna, Petráš, Beňo, Sakoš, Urblík, Bača, Dukát, Benčat, Demián,
                   Gergely, Pištěk

Hodnotenie zápasu:
V sobotu sme vycestovali na ďalší majstrovský zápas do ďalekej Skalice. V Skalici nás čakalo krásne slnečné počasie ako stvorené na futbal. Na zápas sme išli s odhodlaním vrátiť súperovi našu domácu prehru z jesene. Žiaľ, ostalo iba pri odhodlaní.
V prvom polčase sme prakticky vystrelili na domácu bránku možno tak 3 krát. Hrali sme strašne ustráchane, bez dôrazu. Po prvom súperovom góle sa nám síce okamžite podarilo vyrovnať po krásnej Damianovej strele. Žiaľ potom do konca polčasu po našich obrovských chybách sme dostali ďalšie tri góly. Najmä ten druhý, keď sa domáci kapitán prekľučkoval od svojej bránky a obišiel celé ihrisko a strelil nám gól. My sme sa na neho len pozerali bez akejkoľvek snahy mu v tom zabrániť. Na konci polčasu síce po ďalej pekne umiestnenej strele Norbi znížiť, ale to bolo v prvom polčase z našej strany prakticky všetko.
Do druhého polčasu sme vybehli zo snahou o vyrovnanie výsledku. Snažiť sme sa snažili oveľa viac a mali sme aj dosť vyložených šancí, ale domáceho brankára sa nám proste nepodarilo prekonať. Naopak súper v priebehu 3 minút strelil ďalšie tri rýchle góly a bolo po zápase. Nepodarilo sa nám stav ani skorigovať po pekných akciách a tak sme v Skalici prehrali 7:2. Pri väčšej efektivite mohol byť výsledok oveľa priaznivejší, ale taký je futbal. Keď nedáš gól, jednoducho nevyhráš.
Takže hlavy hore a v piatok nás čaká starý, známy súper z Moraviec.