Choď na obsah Choď na menu

Domácim turnajom v Leviciach sme ukončili halovú sezónu, ktorú je možné hodnotiť za veľmi úspešnú. Zúčastnili sme sa 7 turnajov, ktoré sme zakončili s bilanciou 4 x 1. miesto, 1 x 2 miesto a 2 x 3.miesto. Na základe týchto výsledkov vládne veľká spokojnosť s jednotlivými umiestneniami, nakoľko sme na každom turnaji obsadili medailové pozície.
Nebudem hodnotiť jednotlivcov, ale mužstvo ako kolektív.
Chalani sa vždy snažili na jednotlivých turnajoch podať čo najlepšie výkony, čo sa im vo veľkej miere aj darilo. Nepriaznivo sa vyvíjajúce zápasy sa nám našou veľkou bojovnosťou skoro vždy podarilo otočiť v náš prospech. Z kolektívneho hľadiska môžem tiež turnaje hodnotiť pozitívne, ale ešte je stále na čom pracovať, aby sa náš niekedy individualistický herný prejav zlepšil čo najviac na kolektívny. Veľakrát sa stalo počas zápasov, že sme namiesto prihrávky na spoluhráča vo výhodnejšej pozícií volili radšej individuálne zakončenie. Ak nezačneme hrať kolektívne a pre kolektív, časom nám to bude robiť veľké problémy. Na tomto musíme ešte popracovať. Vyzdvihnúť musím našu bojovnosť, nakoľko sme sa vždy snažili bojovať až do konca zápasu a bolo jedno či sme prehrávali alebo vyhrávali. Niekedy museli padnúť aj hlasnejšie a tvrdšie slová, ale padli na úrodnú pôdu a hra sa v ďalších minútach a zápasoch zlepšovala.
Ďalej chcem veľmi pekne poďakovať rodičom, ktorí sa zúčastňovali turnajov vo veľkom počte a vždy dokázali vytvoriť našim chalanom super atmosféru.
Najväčšia vďaka patrí pri pomoci počas organizácie nášho domáceho halového turnaja. Podarilo sa nám naň pozvať veľmi kvalitné mužstvá a môžem povedať, že náš turnaj bol najlepší čo sa týka obsadenia a organizácie zo všetkých turnajov, na ktorých sme sa zúčastnili. Môžem to tvrdiť preto, lebo všetky mužstvá ktoré sa ho zúčastnili, vyjadrili veľkú spokojnosť s našim turnajom po kadej stránke. Čiže naša tvrdá práca a námaha ktorú sme vynaložili na organizáciu domáceho turnaja padla na dobrú pôdu.
Takže ešte raz veľká vďaka všetkým, od rodičov za podporu a hráčov za ich snahu počas  halovej sezóny 2012/2013.
Počasie sa nám pomaly zlepšuje a pevne verím, že v priebehu dvoch týždňov už budeme môcť opustiť telocvičňu a prejsť na prírodnú trávu, keďže jarná časť súťaže sa nám nezadržateľne blíži.
Verím, že v dobrých výsledkoch ktoré boli počas halovej sezóny budeme pokračovať aj počas jarnej časti súťažného ročníka 2012 / 2013.

Tréner