Choď na obsah Choď na menu

Dňa 8.12.2013 sme organizovali Mikulášsky turnaj prípraviek, U10 na ktorom sa zúčastnilo osem mužstiev mimo Levíc spolu s dvomi mužstvami našej prípravky. Mužstvá boli rozdelené do dvoch základných skupín z ktorých postupovali do ďalších bojov o medaile prvé štyri mužstvá. Hralo sa 1x15 minút, štyria hráči + brankár.

Mužstvo FK Slovan Levice "modrí" skončilo celkovo na 3. mieste a skladalo sa z týchto hráčov:
Rasťo Bóna, Damián Beňo, Dávid Petráš, Filip Benčat, Marko Bača, Patrik Sakoš, Riško Šprlák.
Góly "modrých" vsietili hráči: Benčat 3, Demián 3, Bača 2, Sakoš

Mužstvo FK Slovan Levice "zelení" skončilo na turnaji na 10. mieste a skladalo sa z týchto hráčov:
Patrik Kyseľ, Peťo Flašík, Samko Gergely, Norbi Urblík, Ivo Pištěk, René Duchoň, Peťo Pastorok, Jakub Dukát, Krisztián Balya.
Góly "zelených" vsietili hráči: Pištěk 3, Urblík 2

Kompletný výsledkový servis s umiestnením mužstiev a menami hráčov ktorí získali individuálne ocenenia: Kompletný výsledkový servis turnaja


Hodnotenie turnaja trénerom mužstva:
Dňa 8.12.2013 sme organizovali prvý z našich dvoch plánovaných turnajov halovej sezóny 2013/2014. Bol to zároveň aj náš prvý turnaj v tejto sezóne. Turnaj bol náročný ako aj na organizáciu, tak aj na množstvo zápasov, ale nakoniec sme všetko zvládli za pomoci našich vynikajúcich rodičov, ktorí sa opäť nenechali zahanbiť. Kladná odozva od zúčastnených mužstiev hovorí jasnou rečou. Ale už k samotnému turnaju.
Zúčastnilo sa ho celkovo 10 kvalitných mužstiev. Či už klasický krajský rivali z FC Nitra a ViOn-u, tak isto víťaz nami organizovaného turnaja vo februári tohto roku MFK Ružomberok, ďalej chalani z Interu a tiež nováčikovia z Lučencam Partizánskeho a Senca. Nesmieme zabudnúť na našich chalanov ktorých väčšina z nich bola zdravotne v poriadku a preto sme ich rozdelili do dvoch mužstiev. Boli sme rozdelení do dvoch skupín. Ako už sa stáva zvykom, tak úvod turnaja nám opäť nevyšiel, keď obe mužstvá svoje zápasy prehrali. Postupne sa to začalo zlepšovať. Smolným zápasom pre mužstvo „zelených“ bol zápas proti Partizánskemu, v ktorom sme celý čas vyhrávali, žiaľ nakoniec sme smolným gólom pár sekúnd pred koncom prehrali. Takýto zápas malo aj mužstvo „modrých“, pre ktorých to bol zápas s Lučencom. Vyhrávali sme celý zápas a gólom zo štandardky v posledných sekundár sme zápas nakoniec remizovali, čo nám stačilo na druhé miesto v skupine. Zápasy budem hodnotiť v globále a nie jednotlivo. Mužstvo „zelených“ hralo v zápasoch o umiestnenie o 9-10 miesto. Aj keď skončilo na poslednom mieste, chalani ukázali, že je v nich potenciál a poctivou prácou na tréningoch a bojovnosťou na zápasoch sa budú len a len zlepšovať. Osobne by som vyzdvihol z mužstva „zelených“ Jakuba za to, že sa konečne začal sústrediť na zápasov a bolo som milo prekvapený z jeho výkonu a tiež by som chcel vyzdvihnúť Riška za jeho veľkú bojovnosť a snahu. Len tak ďalej. Družstvo „modrých“ sa prebojovalo do štvrťfinálových bojov, kde si v štvrťfinále poradilo z mužstvom zo Senca. Žreb nám v semifinále pridelil mužstvo z Ružomberka. Tento zápas bol v jasnej réžii chalanov z Ružomberka, ktorí nás prevýšili po každej stránke. Mali perfektné držanie lopty a krásne prihrávky. Tiež herné činnosti jednotlivca mali zvládnuté výborne. Pozorným bránení a napádaním už od začiatku, nám znemožňovali akúkoľvek kombinačnú hru. Tento zápas sme nakoniec prehrali a v zápase o 3. miesto sme porazili mužstvo z Partizánskeho. Z družstva „modrých“ by som vyzdvihol Filipa a tiež Marka. Filip sa stal aj najlepším hráčom turnaja. Síce niekedy opäť riešil veľmi často herné situácie individualisticky, ale bola vidieť u neho snaha o kombinačnú hru. Marko opäť nesklamal, bojoval ako vždy a tiež aj prihrával. Takže spokojnosť. Turnaj celkovo hodnotím pozitívne, ani nie tak zo strany umiestnenia, ale z toho, že si každý z chalanov do sýtosti zahral a mohol ukázať čo v ňom je. Jediným negatívom je to, že naša hra stojí a padá na dvoch, troch hráčoch. V prípade ich absencie, sa nevie nájsť iný líder, ktorý by potiahol mužstvo. A na tomto musíme ešte veľa pracovať, aby aj ostatný chalani sa dostali na podobnú, ak nie rovnakú úroveň, aby sme boli viac celok a neboli závislí od jednotlivcov.